O SERIALU
BOHATEROWIE
FILMY

TNT TEMATY

Zapraszamy na cykl „TNT Tematy", w ramach którego razem z Łukaszem Stelmachem przybliżamy wybrane tytuły filmowe, omawiając najciekawsze aspekty związane z daną produkcją.

 

Między innymi, w jaki sposób film zapisał się w historii, jak powstawał, ile zdobył nagród oraz jak został przyjęty przez widzów. Zanurzamy się w fascynujący świat kina akcji, rozmawiamy o najlepszych filmach o tematyce policyjno-gangsterskiej, ikonach horroru, oraz o wielu innych produkcjach, które można określić mianem fenomenu kulturowego i obrazem będącym głosem swojej epoki.

 

A wszystko to z miłości do dobrego kina!

O PROWADZĄCYM

Loading...

Łukasz Stelmach

Łukasz Stelmach

Łukasz Stelmach - robi wideo, pisze, recenzuje, opowiada o filmach, komiksach, grach i wszystkim co geekowe. Prowadzi swój kanał na YouTube, blog oraz podcast. Chciałby by doba trwała 72 godziny.

W sieci jest obecny od dobrych kilku lat. Interesuje się setką rzeczy na raz i ma tę przypadłość, że nie potrafi siedzieć cicho - stąd też potrzeba opowiadania o popkulturze w filmach na kanale YouTube, a potem też w wersji tekstowej na blogu oraz wyłącznie wokalnej, w podcaście Comics Weekly.

FILMY

Loading...

Obecność

Obecna dekada to renesans horrorów, które produkowane są na swoich własnych zasadach.