ZWIASTUN
O SERIALU
ODCINKI
BOHATEROWIE
FILMY

ZWIASTUN

ROZBICI

Po katastrofie samolotu ekipa rozbitków trafia na bezludną wyspę. Mieszanka ich wybuchowych charakterów sprawia, że każdy dzień przynosi szereg nietypowych sytuacji. Zamiast wakacji i relaksu na piaszczystych plażach Tajlandii czeka ich walka o przetrwanie. Szybko okazuje się też, że rozbitkowie sami dla siebie stanowią największe niebezpieczeństwo.

 

Wśród ocalałych jest steward Owen, który przeżywa jako jedyny z załogi, zabawne przyjaciółki Emma i Florence, kłótliwa para Jess i Ted, agent sportowy Puck, tchórzliwy Danny i nowoczesna bizneswoman Karen. Wszyscy uczą się żyć razem i mierzą z nową rzeczywistością.

Loading...

PRZEWODNIK PO ODCINKACH
SEZON 1
SEZON 1
SEZON 2
SEZON 3

Odcinek 1

Nie jesteśmy zagubieni

Nie jesteśmy zagubieni

Agent brytyjskich służb specjalnych dowodzi brawurową akcją ratunkową po tym, jak samolot pasażerski rozbił się na bezludnej wyspie. Rozbitkowie dokonują przełomowego odkrycia.

Odcinek 2

Spoczywaj w pokoju, Callaway Hinkle

Spoczywaj w pokoju, Callaway Hinkle

Rozbitkowie znajdują telefon satelitarny. Danny musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Steve dowiaduje się o śmierci swojego dziecka. Co więcej, rozbitkowie dokonują przełomowego odkrycia.

Odcinek 3

Warto obejrzeć

Warto obejrzeć

Po znalezieniu problematycznej walizki Todd, Danny i Owen przesłuchują pozostałych ocalałych z katastrofy. Pack, Emma i Florence muszą podjąć ważną decyzję, natomiast rozbitkowie dokonują przełomowego odkrycia.
Loading...
WIĘCEJ

POZNAJ BOHATERÓW

Loading...

Zach Cregger

Owen

Owen

Owen był jednym ze stewardes lotu Lotus 816, gdy samolot się rozbił. Chociaż powinien wiedzieć, jak reagować w nagłych wypadkach, nie czuje się swobodnie wśród rannych.

FILMY

Loading...

Rozbici - premiera