O SERIALU
ODCINKI
BOHATEROWIE
FILMY
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIEKI CIEMNE

„Cudotwórcy: Wieki ciemne" to kolejna odsłona popularnej, serialowej antologii na Warner TV. Tym razem bohaterowie zostają przeniesieni z Nieba do średniowiecza i muszą stawić czoła życiu w tej trudnej epoce. Chauncley (Daniel Radcliffe) wciela się w syna panującego króla - Cragnoora (Peter Serafinowicz). Chłopak mimo starań nie może sprostać wymaganiom swojego surowego ojca. Problemy i nierówności społeczne odczuwają także bohaterowie pochodzący ze społecznych nizin. Alexandra (Geraldine Viswanathan) to dziewczyna, która musi porzucić swoje ambicje i przejąć mało przyjemny zawód po swoim ojcu... Druga seria skupia się na temacie społecznej niesprawiedliwości oraz trudnościach związanych z życiem w klasowym społeczeństwie.

Loading...

PRZEWODNIK PO ODCINKACH
SEZON 1
SEZON 1

Odcinek 1

Dwa tygodnie

Dwa tygodnie

Bóg postanowił zniszczyć ziemię, ponieważ stracił nią zainteresowanie. Jeśli Eliza i jej kolega Craig zdołają sprawić, że coś niemożliwego stanie się na Ziemi w ciągu najbliższych dwóch tygodni, Bóg oszczędzi planetę.

Odcinek 2

Trzynaście dni

Trzynaście dni

Bóg chce nauczyć niewierzącego lekcji.

Odcinek 3

Dwanaście dni

Dwanaście dni

Dwa anioły Eliza i Craig chcą doprowadzić swój projekt do pomyślnego zakończenia, ale na drodze jest wiele przeszkód.
Loading...
WIĘCEJ

POZNAJ BOHATERÓW

Loading...

Daniel Radcliffe

Craig

Craig

Craig jest aniołem niższej rangi w służbie dla Boga. W rezultacie odpowiada za odprawianie modlitw całej ludzkości. Ta nieco nudna praca staje się znacznie bardziej interesująca, gdy inny anioł o imieniu Eliza dołącza do jego działu. Kiedy zdają sobie sprawę, że Bóg planuje zniszczyć Ziemię z nudów, robią wszystko, co w ich mocy, aby ocalić ludzkość.

Daniel Radcliffe gra Craiga. Brytyjski aktor zasłynął rolą w Harrym Potterze. Od tego czasu wystąpił w wielu filmach i serialach telewizyjnych nie tylko jako aktor, ale sprawdził się również w roli reżysera.

FILMY

Loading...

Cudotwórcy Sezon 1

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU

Widzowie Warner TV będą mogą śledzić losy niezwykłych bohaterów serialu „Cudotwórcy". Niebo to nietypowa farma, w której szefem jest sam Bóg. Od pewnego czasu Bóg (Steve Buscemi) wydaje się być w wyjątkowo podłym humorze. Powodem okazuje się fakt, iż Stwórca nie jest zadowolony ze stworzonej przez siebie Ziemi.

 

Podczas spotkania z pracownikami Nieba ogłasza, że Ziemię należy zniszczyć, ponieważ, jak na przedsiębiorcę przystało, w planach ma już nowy projekt. Z decyzją Stwórcy nie mogą pogodzić się pracownicy, na czele z Craigiem (Daniel Radcliffe), aniołem niskiego szczebla, który postanawia bronić Ziemi i jej mieszkańców. Przed bohaterem stoi trudne zadanie - aby ocalić Ziemię, musi sprawić, żeby dwoje nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.