O SERIALU
ODCINKI
BOHATEROWIE
QUIZZY

4 BLOCKS

W Berlinie toczy się ostra walka o przywództwo nad tamtejszym światem przestępczym. Narkotyki, haracz, hazard... A w samym środku tego wszystkiego jest libański klan Hamady. Celem rodziny jest przejęcie władzy nad całym Berlinem.

 

Oczywiście nie wszyscy na to przystają i pośród ich najzagorzalszych przeciwników są nie tylko rywalizujące o wpływy gangi, ale również Centralne Biuro Śledcze Policji. Im więcej władzy ma w ręku klan Hamady, tym bardziej jest zagrożony.

Loading...

PRZEWODNIK PO ODCINKACH
SEZON 2
SEZON 2
SEZON 1

Odcinek 1

OGIEŃ

OGIEŃ

Minął rok od wydarzeń ukazanych w finale pierwszego sezonu. Ten czas odcisnął na Tonim piętno. Choć rodzinny biznes idzie lepiej niż kiedykolwiek to śmierć Vince’a nie daje mu spokoju. Abbas trafia do więzienia, gdzie oczekuje na proces w sprawie zabójstwa policjanta.

Odcinek 2

OWCE I LWY

OWCE I LWY

By zachować pokój między gangami Toni składa propozycję Mohammadowi, głowie rodu al-Saafi. Przebywający w więzieniu Abbas próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wypracować dla siebie odpowiednie miejsce w więziennej hierarchii. Maruf, młody diler i nowy partner Zekiego poznaje piękną i zdolną raperkę Ishę.

Odcinek 3

KREW

KREW

Gdy grupa Czeczenów atakuje transport narkotyków Mohammada, Toni zaczyna podejrzewać, że ma w swoich szeregach zdrajcę. Dochodzenie prowadzone przez Kutschę nabiera tempa, ale podwładni Toniego ignorują rozkazy policjanta. To prowadzi do serii zdarzeń, które będą miały daleko idące konsekwencje dla całego rodu Hamady.
Loading...
WIĘCEJ

POZNAJ BOHATERÓW

Loading...

Kida Khodr Ramadan

TONI

TONI

"Toni przekazał operacyjną stronę działalności przestępczej klanu swojemu bratu, Abbasowi. Teraz główny bohater i jego żona Kalila chcą otrzymać niemieckie paszporty i zostać właścicielami nieruchomości. Jednak gdy policja konfiskuje dużą dostawę kokainy podczas nalotu i szwagier Latif zostaje aresztowany, Toni nie ma wyboru – musi przejąć stery biznesu klanu.

Kida Khodr Ramadan został odkryty przez reżysera Neco Çelika podczas obozu letniego, co zaowocowało jego debiutem w filmie „Alltag” (2003). Za „Ummah – Wśród przyjaciół” (2013), w którym Ramadan po raz pierwszy wystąpił u boku Fredericka Laua, aktor został nominowany do Niemieckiej Nagrody Filmowej i Niemieckiej Nagrody Aktorskiej. W 2017 r. możemy zobaczyć go w filmie „Nur Gott kann mich richten“.

QUIZY

1
Hamady Quiz - 4 Blocks
Loading...