O SERIALU
ODCINKI
BOHATEROWIE
QUIZZY

4 BLOCKS

W Berlinie toczy się ostra walka o przywództwo nad tamtejszym światem przestępczym. Narkotyki, haracz, hazard... A w samym środku tego wszystkiego jest libański klan Hamady. Celem rodziny jest przejęcie władzy nad całym Berlinem.

 

Oczywiście nie wszyscy na to przystają i pośród ich najzagorzalszych przeciwników są nie tylko rywalizujące o wpływy gangi, ale również Centralne Biuro Śledcze Policji. Im więcej władzy ma w ręku klan Hamady, tym bardziej jest zagrożony.

Loading...

PRZEWODNIK PO ODCINKACH
SEZON 1
SEZON 1
SEZON 2

Odcinek 1

BRACIA

BRACIA

Toni Hamady chce porzucić rodzinny biznes, żeby wraz z żoną i córką wieść spokojne życie z dala od przestępczości. Jednak po nalocie policyjnym Toni musi wejść do akcji, by ocalić działalność klanu. Jego frustrujący brat wcale mu w tym nie pomaga. Niespodziewanie pojawia się Vince, przyjaciel z młodości Toniego, dzięki któremu główny bohater może odzyskać nadzieję na lepsze jutro.

Odcinek 2

FAŁSZYWA DZIEWIĄTKA

FAŁSZYWA DZIEWIĄTKA

Toni zostaje wypuszczony z więzienia za kaucją. Ściera się ze swoim bratem, Abbasem i wyjaśnia mu, kto tu teraz rządzi. Abbas jest głęboko zraniony, zazdrosny i podejrzliwy względem Vince'a. Postanawia go sprawdzić, ale koniec końców musi przyznać, że przyjaciel Toniego jest osobą godną zaufania. Toni robi interesy z podejrzanym dilerem, Klausem Schillerem, przez którego zostaje oszukany.

Odcinek 3

IBRAHIM

IBRAHIM

Krótko przed spotkaniem z klanem Hamadych Klaus Schiller zostaje aresztowany. Toni podejrzewa, że to przez Vince’a interes nie doszedł do skutku. Vince szybko rozwiewa jego wątpliwości i pokazuje mu, jak rozwiązać problem z kokainą zanim Cthulhu przejmą dzielnicę Neukolln. W dowód wdzięczności Toni przedstawia Vince’a enigmatycznemu liderowi rodziny.
Loading...
WIĘCEJ

POZNAJ BOHATERÓW

Loading...

Kida Khodr Ramadan

TONI

TONI

"Toni przekazał operacyjną stronę działalności przestępczej klanu swojemu bratu, Abbasowi. Teraz główny bohater i jego żona Kalila chcą otrzymać niemieckie paszporty i zostać właścicielami nieruchomości. Jednak gdy policja konfiskuje dużą dostawę kokainy podczas nalotu i szwagier Latif zostaje aresztowany, Toni nie ma wyboru – musi przejąć stery biznesu klanu.

Kida Khodr Ramadan został odkryty przez reżysera Neco Çelika podczas obozu letniego, co zaowocowało jego debiutem w filmie „Alltag” (2003). Za „Ummah – Wśród przyjaciół” (2013), w którym Ramadan po raz pierwszy wystąpił u boku Fredericka Laua, aktor został nominowany do Niemieckiej Nagrody Filmowej i Niemieckiej Nagrody Aktorskiej. W 2017 r. możemy zobaczyć go w filmie „Nur Gott kann mich richten“.

QUIZY

1
Hamady Quiz - 4 Blocks
Loading...